logo
Pomoce naukowe/vademeca/repetytoria

§1

Siedziba firmy

Niniejszy Regulamin określa zasady świadczenia usług w sklepie internetowym prowadzonym przez R&R Inwestycje Radosław Rutkowski  z siedzibą w Warszawie przy Al. Reymonta 17/13, (dalej zwanym Antykwariatem Szkolnym).

§2

Oferta

1.       Wszystkie prezentowane w sklepie internetowym produkty to podręczniki używane, chyba że zaznaczono inaczej.

2.       Antykwariat Szkolny oferuje podręczniki tylko w dobrym i bardzo dobrym stanie.

3.       Prezentowane zdjęcia mają charakter podglądowy.

4.       Klient wybiera tytuł podręcznika z oferty Antykwariatu Szkolnego prezentowanej na stronie internetowej www.podreczniki.edu.pl i składa zamówienie w sklepie internetowym ewentualnie e-mailem lub telefonicznie.  Oferta zawarta na stronie www.podreczniki.edu.pl nie odzwierciedla stanów magazynowych.

5.       Liczba zamawianych tytułów jest ograniczona dostępnością w magazynie.

6.       Jeżeli Klient nie zaznaczy w zamówieniu wymaganych wydań podręczników, wysyłane zostaną najnowsze wydania podręczników dostępne w magazynie.

7.       Antykwariat Szkolny nie odpowiada za różnice wynikające pomiędzy poszczególnymi wydaniami podręczników oraz za brak materiałów dodatkowych dołączanych przez wydawnictwa do nowych podręczników takich jak: płyty CD, mapki, słowniczki itp.

8.       Na życzenie Klienta pracownik Antykwariatu Szkolnego w zależności od dostępności danego tytułu w magazynie może przygotować podręczniki z płytą CD.

§3

Ceny

Cena wyświetlana przy tytule nie obejmuje opłaty za dostawę. Koszt dostawy zostanie doliczony do wartości zakupionych podręczników w zależności od wybranej formy przesyłki.

§4

Przyjęcie i realizacja zamówienia

1.       W ciągu dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia pracownik Antykwariatu Szkolnego skontaktuje się na podany przy rejestracji numer telefonu/e-mail w celu potwierdzenia zamówienia przez Klienta. Warunkiem realizacji zamówienia jest jego potwierdzenie przez Klienta lub w przypadku wybranej płatności przelewem, wpłynięcie należnej kwoty na konto Antykwariatu Szkolnego. W przypadku braku takiego potwierdzenia Antykwariat Szkolny zastrzega sobie prawo do niewysyłania podręczników.

2.       Zamówienie zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało adres i telefon odbiorcy oraz adres jego poczty elektronicznej. W przypadku podejrzenia podania nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, Antykwariat Szkolny zastrzega sobie prawo do niewysyłania podręczników.

3.       W przypadku braku potwierdzenia zamówienia ze strony Antykwariatu Szkolnego w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy info@podreczniki.edu.pl lub telefoniczny 500 205 637.

4.       Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów w magazynie.

5.       O braku w magazynie jakiegokolwiek zamówionego tytułu powiadamiamy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

6.       W przypadku, gdy zamówienie obejmuje kilka pozycji i wystąpią trudności z dostępnością wszystkich zamówionych tytułów, w celu zminimalizowania kosztów dostawy zamówienie realizowane zostanie w dłuższym czasie jednorazowo (jedna opłata za przesyłkę). Na życzenie Klienta Antykwariat Szkolny może podzielić zamówienie na kilka partii, każdorazowo pobierając od niego koszty przesyłki.

7.       Pracownik Antykwariatu Szkolnego obsługujący dane zamówienie, zobowiązany jest do sprawdzenia stanu podręczników przed wysłaniem przesyłki do Klienta.

8.       Stan zamówienia mogą Państwo na bieżąco monitorować po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika na stronie www.podreczniki.edu.pl.

9.       Złożone zamówienie może być anulowane tylko telefonicznie pod nr telefonu 500 205 637. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.

10. W przypadku nie odebrania przez Klienta nadanej paczki, Klient zobowiązany będzie do pokrycia kosztów dostawy i zwrotu przesyłki w wysokości 36 zł.

§5

Terminy realizacji

Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 7 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia przez Klienta (średni czas oczekiwania na przesyłkę 4-5 dni). W przypadku trudności z realizacją, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Antykwariatu Szkolnego. Antykwariat Szkolny nie odpowiada za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską oraz firmy kurierskie.

§6

Formy płatności

1.       Antykwariat Szkolny oferuje dwie formy płatności:

a) za pobraniem - za przesyłkę Klient płaci przy odbiorze kurierowi.

b) przelewem - przesyłka zostanie wysłana po wpływie pieniędzy na rachunek bankowy Antykwariatu Szkolnego (zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu).

Nr rachunku bankowego
mBank 24 1140 2004 0000 3102 5814 9377

2.       Każdy Klient na dowód zakupu towaru otrzymuje paragon, a na życzenie - fakturę lub rachunek imienny.

§7

 Reklamacje

Antykwariat Szkolny akceptuje tylko wymianę podręczników w następujących przypadkach:

1.       Pomyłka tytułu podręcznika (niezgodność z zamówieniem) z winy pracownika Antykwariatu Szkolnego. W takim przypadku prosimy o niezwłoczne kontakt telefoniczny pod numerem 500 205 637 lub e-mail: info@podreczniki.edu.pl i przesłanie Pocztą Polską złego podręcznika. Antykwariat Szkolny nie przyjmuje jednak żadnych przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji zostaną zwrócone natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu wraz podaniem numeru zamówienia.

2.       Pomyłka tytułu podręcznika z winy Klienta. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 500 205 637 lub e-mail: info@podreczniki.edu.pl. Pracownik Antykwariatu Szkolnego zaproponuje wymianę na prawidłowe podręczniki. Po uzgodnieniu i sprawdzeniu dostępności tytułów proszę o przesłanie Pocztą Polską złego podręcznika. Antykwariat Szkolny nie przyjmuje przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji pokrywa Klient. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu wraz podaniem numeru zamówienia.

3.       W ofercie Antykwariatu Szkolnego znajdują się głównie podręczniki używane, reklamacji nie podlega stan podręczników.

4.   Z zastrzeżeniem §2 ust. 6 reklamacji nie podlega numer oraz rok wydania podręczników.

§8

Ochrona danych osobowych

1.       Stosownie do przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych podreczniki.edu.pl wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.

2.       Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są w Antykwariacie Szkolnym wyłącznie w celach informacyjnych.

 

§9

Dane kontaktowe

Wszystkie uwagi, propozycje, reklamacje i skargi prosimy kierować do:

Antykwariat Szkolny

ul.Broniewskiego 28, I piętro

01-771 Warszawa

e-mail: info@podreczniki.edu.pl

tel.: 500 205 637 w godz. 10.00 – 18.00 (pon.-pt.).

 

 

 

Antykwariat Szkolny - Bielany/Żoliborz

zobacz jak do Nas trafić »
Biuro obsługi klienta
Czynne od poniedziałku do piątku
w godz. 10:00 - 18:00

W sprawie zamówień proszę

dzwonić pod nr 500-205- 637

 
tel. : 508-399-443

Twój koszyk jest pusty
Paczki wysyłamy:

przelew lub pobranie
tylko przelew
DOSTAWA DO 2 DNI ROBOCZYCH

Zamówione książki można także odebrać osobiście w Warszawie

Oprogramowanie KQS.store © Antykwariat Szkolny . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Designed by sucro.pl